KYÖD ETKİNLİK TAKVİMİ

 

KYÖD YÖNETİMİ KYÖD ETKİNLİK TAKVİMİ Yayınladı 

KYÖD ‘ün Değerli Üyesi,

Salgının başladığı Mart 2020 tarihinden bugüne uzunca bir süre ayrı kaldık. Bu sürede eski alışkanlıklarımızın birçoğunu terk ederek yeni sosyalleşme yöntemleri geliştirdik. Yeniden eski normallerimize dönme ve bir araya geleceğimiz günlerin adımlarını da atmaya başlıyoruz.

Salgınla mücadelede atılacak daha birçok adım olduğunu ve üyelerimizin bu konuda oldukça hassas ve duyarlı olduklarını biliyoruz.  Ancak salgın tek mücadele alanımız değil, KYÖD için bu kentte yapılması gereken daha birçok çalışma alanı var. Üyelerimizin ve sosyal paydaşlarımızın da bu yönde beklentileri olması, KYÖD olarak sosyal etkinlikleri ve yeni projeleri başlatma ve sürdürme konusunda bizlere umut veriyor.

Haziran ayında gerçekleşen olağan genel kuruldan sonra Yönetim Kurulu olarak yeni dönemi farklı bir bakış açısıyla başarılı bir şekilde sürdürmek istiyoruz.  Ancak bu süreci üyelerimizin etkinliklere katılımı ve desteğiyle daha etkin bir şekilde yürütebiliriz. 

Sizler için KYÖD WEB sayfamızdan kurumsal etkinlik takvimini periyodik olarak duyurmaya çalışacağız.

2021-2023 Çalışma Döneminin şimdiden sağlık ve esenlik içinde hayırlı olmasını dilerken, etkinlik önerilerinizi bekliyor ve sizleri etkinliklere katılmaya, gönüllü olarak görev almaya davet ediyoruz.

KATIL, ÜRET, PAYLAŞ.

KYÖD 

Yönetim Kurulu