İYİ PARTİ İZMİT İLÇE YÖNETİMİ KYÖD’ü ZİYARET ETTİ
İYİ PARTİ İZMİT İLÇE YÖNETİMİ KYÖD’ü ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ İZMİT İLÇE YÖNETİMİ KYÖD’ü ZİYARET ETTİ

Kasım ayında göreve gelen İyi Parti İlçe Örgütü Başkanı Pelin Coştur Filiz ve Yönetimi, KYÖD Yönetim Kurulunu ziyaret etti. Sohbet ve tanışma şeklinde geçen bir ziyaret gerçekleşti.

Pelin Coştur Filiz, İzmit’in Trafik, Altyapı, Çarpık Kentleşme, İşsizlik, Mülteci ve Çevre gibi pek çok sorunu olduğunu, İyi Parti olarak bu sorunların çözümü için siyaset ürettiklerini ifade etti. KYÖD’e kentin köklü bir sivil toplum kuruluşu olması nedeniyle önem verdiklerini söyleyen Pelin Coştur Filiz, kentin yerel siyasi örgütleri olarak STK’larla işbirliği içinde olmamız gerektiği görüşündeyiz dedi.

KYÖD Başkanı. Av. Didem Turan ziyaretlerinden dolayı İyi Parti İlçe Başkanı ve Yönetimine teşekkür ederek,  “KYÖD  1947 yılından bu güne İzmit ve Kocaeli’nde Eğitim Sağlık, Çevre Kültür-Sanat vb. pek çok alanda üretim yapan ve kentin en eski ve köklü  STK’larından biridir. Bizim de temel amacımız,  gençlerimiz için eğitim olanaklarını artırmak ve hemşehrilerimizle daha iyi bir kentte yaşayabilmek için farkındalık yaratacak gönüllü çalışmalar üretmektir. KYÖD, her meslekten Yüksek Öğrenimli üyeleriyle kentin sorunlarına duyarlıdır. Bu bağlamda siyasi partilerin kentin sivil toplum örgütlerinin görüşlerine değer vermesi bizim için de anlamlı ve önemlidir” dedi.