İZMİT KENT KONSEYİNDE HÜSEYİN EROL YENİDEN  BAŞKAN
İZMİT KENT KONSEYİNDE HÜSEYİN EROL YENİDEN  BAŞKAN

 

İZMİT KENT KONSEYİNDE HÜSEYİN EROL YENİDEN BAŞKAN

İzmit Kent Konseyi olağan genel kurulu İzmit Belediyesi Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi. İzmit Kent Konseyi olağan genel kurulu divan başkanlığını KYÖ Başkanı Didem Turan yaptı ve  katipliklerini ise İzmit Belediyespor Başkanı Yusuf Erenkaya ve Kuaförler Odası Başkanı Yavuz Doğar yaptı. Genel kurulda mevcut başkan Hüseyin Erol yeniden aday olurken ikinci adayda Davut Çevik oldu. Genel kurula, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Ali Korkmaz’ın yanı sıra meslek odaları temsilcileri, sivil toplum örgütleri, dernekler ve muhtarlar yoğun katılım sağladı.

“BİR ÇOK PEOJEYE İMZA ATTIK”

Başkan Hüseyin Erol faaliyet raporunu sunarak, “2019 yılından bu yana göreve geldiğimizden beri çalışmalarımıza devam ettik ve bir çok projeye imza attık. Türkiye kent konseyi platformundan bir heyeti önümüzdeki aylarda ağırlayacağız. Çalışma ofislerimizi, eğitim ve seminer ofislerimizi derneklerimize açtık. Yönetim olarak kentle olan hukukumuzu geliştirmek amacıyla tüm kuruluşlarla el ele olarak hizmet etmeye devam ettik.  Kurulan derneklerimizle bir araya geldik ve buradayız dedik. Bu yolculukta bize katkı koyan tüm sivil toplum örgütlerimize ve kent yurttaşlarımıza teşekkür ediyorum ve selamlıyorum. Biz sıfırdan bir yapıyla geldik buraya. Göreve geldiğimizde beş yapraktan başka bir şey yoktu. Göreve geldiğimizde Türkiye kent konseyi platformuna üye olduk hem Türkiye bazında hem de ulusal alanda düzenlemen toplantılara katılım sağlayıp kente değer katacak bilgiler aldık. “dedi.

300

Mevcut Başkan Hüseyin Erol'un yönetim kurulu listesinde bulunan isimler şöyle:

Ali Aktaş, Mehmet Kaya, Cihan Önen, Lütfi Bodur, Ece Arslankaya, Meral Dönmez, Erdoğan Göçer, Mustafa Berk Uluç, Ezgi Çalışkan, Müzeyyen Topçu Tan, Gonca Berktay, Nurel Elgüneş, Göksel Genç, Pınar Atabay, Güliz Yavuz, Rafet Kırgız, Hüseyin Akbal, Tülin Keçeci Güngör, Hüseyin Yüce, Ümit Yılmaz, Arda Aygören, Yasin Burak Özer, İren Dicle Aytaç, Yılmaz Arif Çiftçi, Kadir Kızıl, Ziya Yekta Özkan.