KYÖD 16. GENEL KURULA İKİ BAŞKAN ADAYI İLE GİDİYOR
KYÖD 16. GENEL KURULA İKİ BAŞKAN ADAYI İLE GİDİYOR

 

KYÖD 16. OLAĞAN GENEL KURULUNA HAZIRLANIYOR

2018 yılından bu yana başkanlık görevini Didem Turan'ın üstlendiği KYÖD, kongreye gidiyor.

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) 16. Olağan Genel Kurulu, 12 Haziran 2022 Pazar günü saat 11.00’de, Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Metropol İş Merkezi Kat:4 İzmit/KOCAELİ adresinde bulunan Dernek merkezinde yapılacak.

Kongrede geçmiş yönetim faaliyetleri gözden geçirilecek, 2023-2024 yılı üye aidatlarına karar verilecek. Tahmini bütçe ve Tüzük tadilatı görüşülerek karara bağlanacak.

KONGREDE, UĞUR SARAL VE İLBEYİ KILAVUZ İKİ BAŞKAN ADAYI OLARAK YARIŞACAK.

Uğur Saral ve İlbeyi Kılavuz mevcut Başkan Didem Turan’ın şimdiki ve önceki dönem yönetiminde de görev aldılar. Dört senedir görev yapan Yönetim Kurulu, KYÖD’ün en zor süreçlerinden başarı ile geçmesini sağladı.

2018 yılından bu yana başkanlık görevini Didem Turan’ın üstlendiği KYÖD, kongreye gidiyor. 4 yıldır başkanlık yapan Didem Turan’ın aday olmadığı kongrede mevcut yönetimde başkan yardımcısı olan Uğur Saral ile genel sekreter İlbeyi Kılavuz rekabet edecek.

KONGRE 12 HAZİRAN’da

390 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu KYÖD olağan genel kurulu 12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek. 9 kişilik yönetimin belirleneceği kongrede, 5 kişilik disiplin ve 3 kişilik denetim kurulu

Kocaeli Yüksek Öğretim Derneği’nin (KYÖD) Olağan Genel Kurulu, 12 Haziran Pazar günü yapılacak. Mevcut başkan Didem Turan’ın yeniden aday olmayacağı genel kurulda başkanlık için mevcut yönetimde başkan yardımcısı olan Uğur Saral ile genel sekreter İlbeyi Kılavuz rekabet edecek. 390 aktif üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 2018 yılından bu yana 4 yıldır başkanlık görevini yürüten Avukat Didem Turan, tekrar aday olmayacak. 

#kyödsosyaltesisleri #kyodsosyaltesisleri #kyod_stk #genelkurul #kyöd_75inci_yıl #genelkurultoplantısı