KYÖD ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN YELKEN BAŞARISI
KYÖD ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN YELKEN BAŞARISI

 

KYÖD ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN YELKEN BAŞARISI

ODTÜ GV Özel KYÖD Ortaokulu, her öğrencinin bireysel farklılıklarını, bilgi ve becerilerini tüm yönleriyle desteklemeye devam ediyor.

4-5 Eylül 2021 tarihlerinde İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi’nin Geleneksel Yelken Yarışları’na okulun 6/A snıfı öğrencilerinden Kerem B. Ve Iraz Zehra T. katıldı. Yarışmayı derece ile noktalayan sporculardan Kerem B. Erkekler Junior Genel kategorisinde dördüncü olurken, Iraz Zehra T. Junior Kız kategorisinde birinci olmuştur. Bu ödüllerin yanında sporculara çeşitli kategorilerde madalyalar takdim edilmiştir.

MİNİK SPORCULAR ÇOK BAŞARILI

14/15 Temmuz 2021 tarihlerinde Darıca/Bayramoğlu’nda yapılan ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yelken Yarışları’nda okulun 6/A sınıfı öğrencilerinden Iraz Zehra T. ve Kerem B. yarışmada dereceye girerek madalya almaya hak kazanmıştı. Öğrencilerden Iraz Zehra T. üçüncü olurken Kerem B. dördüncü olmuştu. Aynı zamanda Iraz Zehra T. kızlar kategorisinde birinci olarak yarışmayı tamamlamıştı. Minik öğrencilerimizin gösterdikleri azim ve başarıları tebrik ediyoruz.