KYÖD YÖNETİMİ, TAHİR BÜYÜKAKIN’I ZİYARET ETTİ 
KYÖD YÖNETİMİ, TAHİR BÜYÜKAKIN’I ZİYARET ETTİ 

KYÖD YÖNETİMİ, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TAHİR BÜYÜKAKIN’I ZİYARET ETTİ 

KYÖD BAŞKANI DİDEM TURAN: ” Bu kente hep birlikte sivil yaşamın parçası olarak yer alıyoruz. Ortak doğrulara varma noktasında, KYÖD, ön açıçı olmaya, kentin menfaatleri olan alanlarda ön ayak olmaya, katkı yapmaya hazırdır”.

‘KYÖD, BU KENT İÇİN ÖNEMLİ’

Büyükakın, "Kentimizi ortak akılla, birlikte yönetmeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.   ‘Şüphesiz KYÖD, bu kentin en önemli sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi’ söyleminde bulunan Büyükakın, “Geçmişte ortak çalışmalar yaptık, önümüzdeki süreçte de benzer çalışmalar, güzel çalışmalar yapacağımıza eminim. Bu aynı zamanda istişare toplantısı olarak da görülebilir. Asıl yapılması gereken, bir hedef olarak konulması gereken, bu kentte yaşayan insanların mutlu olduğu bir şehir yaratmamız gerekiyor. Bunun herkes tarafından kabul edilmesi gerekir. Siyasi farkına bakılmaksızın, böyle bir vizyonda çalışması gerektiğini düşünüyoruz. Biz bunun en iyi yapacağımızı düşünüyoruz.  İnsanların Kocaelili olmaktan mutluluk duyduğu bir yer haline getirirsek, bu kentte önemli hizmetler yapmış olduğumuzu varsayarız." dedi.

 ‘KYÖD KATKI YAPMAYA HAZIRDIR’

KYÖD Başkanı Didem Oral Turan, Büyükakın’ın açıklamasından sonra ” Bu kente hep birlikte sivil yaşamın parçası olarak yer alıyoruz. Ortak doğrulara varma noktasında, KYÖD, ön açıçı olmaya, kentin menfaatleri olan alanlarda ön ayak olmaya, katkı yapmaya hazırdır. KYÖD’ün salonlarında gerçekleşen üretimlerin, bu kentin tamamına açık olması prensibinden yola çıkıyoruz. KYÖD salonları aslında kamunun salonlarıdır. Bu amaçla gönüllü faaliyetler içerisindedir. Yerel yönetimlerin yöneticileri ile birlikte çalışmaya her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

#kyöd #büyükakın #kocaelibüyükşehir #kocaeli #kocaeli_STK