ODTÜ GV KOCAELİ ANA SINIFLARININ OKULDA 100. GÜN ETKİNLİKLERİ
ODTÜ GV KOCAELİ ANA SINIFLARININ OKULDA 100. GÜN ETKİNLİKLERİ

ODTÜ GV ÖZEL KYÖD İLKOKULU ANA SINIFLARI “OKULDA 100. GÜNLERİNİ COŞKUYLA KUTLADI

ODTÜ GV Özel KYÖD İlkokulu’nda geleneksel olarak düzenlenen ‘Okulumda 100. Gün’ etkinlikleri kapsamında ana sınıfı öğrencileri okulun açılışının 100. Gününü büyük bir coşkuyla kutladı. Okul koridorlarında tüm öğrenci ve öğretmenlerin desteğiyle gerçekleşen 100 adım yürüyüşünden hemen sonra 100. Gün sergi alanına gelerek “100 Gün” şarkısını büyük bir coşkuyla söylediler. Şarkı etkinliğinin ardından sergiyi gezen ana sınıfı öğrencileri kendi tasarladıkları sergiyi gezmenin heyecanını paylaştılar.

Ana sınıfı öğrencilerinin okul açılışının iki haftalık oryantasyon süresinin bitimi ile eğitim günlerinden itibaren çeşitli etkinlikler ile 100’ e kadar saymayı öğrendiler. Matematik, Türkçe ve sanat alanlarında, 100 sayısı ve anlamlarıyla ilgili çalışmalar yapan minikler dilsel, psiko-motor, bilişsel ve sosyal gelişim özelliklerini destekleyen çalışmalarla kendilerini ifade etme fırsatı buldular. Hazırladıkları ürünleri “Okulumuzda 100 Gün” adı sergi ile beğeniye sundular.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Kocaeli Okullarında, ‘Okulumda 100 Gün’ etkinlikleri 25 Mart 2021 Perşembe günü, ana sınıfı öğrencileri, öğretmenler ve okul idarecilerinin katılımıyla kutlandı

Bu anlamlı güne öğrenciler kendi tasarladıkları 100. Gün tişörtlerini giyerek katıldı. Etkinlikler, ana sınıfı öğrencilerinin 100 adım yürüyüşü ile başladı. Serginin ardından ana sınıfı öğrencilerine ikram edilen 100. Gün kurabiyeleriyle etkinliği tamamladılar. 

#okulöncesietkinlik  #okulöncesi #orman  #oyun  #açıkhavaoyunları #anaokulu #3yaşetkinlik #4yaşetkinlik #5yaşetkinlik #6yaşetkinlik #kitap #kitapönerisi #natureschool #doğa #doğatemellieğitim  #kyöd #kyod  #odtugvkocaeliokulları #kyodokullari #kyov #okulumda100gün #kyov #çevreningençsözcüleri #odtugvkocaeli #matematiksuperguc #odtugvkocaeli #turkiye #kocaeli #izmit #egitim #alternatifeğitim  #doğa #oyun #çevre #ekosistem #çevrehakkı #hayvanhakları #oyunhakkı #çocukhakları #okulöncesietkinlik #okulöncesi  #oyun #açıkhavaoyunları #anaokulu #3yaşetkinlik #4yaşetkinlik #5yaşetkinlik #6yaşetkinlik    #natureschool #doğa #doğatemellieğitim #odtugeliştirmevakfıokulları #odtugvkocaeliokulları #odtugvkocaeli