ODTÜ - KYÖD Okullarının “Kalitesi Tescillendi"
ODTÜ - KYÖD Okullarının “Kalitesi Tescillendi"

Bölgemizde eğitim alanında başarıları çalışmalarıyla her zaman ön planda olan seçkin eğitim kurumlarından ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Kocaeli Okulları TSE 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi belgesi ile kalitesini tescilledi.

KALİTEDE MÜKEMMELLİKTEN VAZGEÇMİYOR

Aydınlık yarınların temelini zengin eğitim öğretim programlarıyla oluşturan, ODTÜ GV Okulları kültürü ve disipliniyle 21. yüzyıl becerileri ile donatılmış bireyler yetiştirmeye devam eden ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları 2005 yılından bu yana titizlikle Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını devam ettirmektedir.

ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları Müdürü ve Kalite Yönetim Temsilcisi Güler TELLİ “ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları olarak hizmet kalitemizi en üst seviyelere ulaştırmak ve sürekli kılmak için ‘Toplam Kalite’ çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz. Bu çalışmaları okulumuz çalışanları olarak bizzat emek vererek yapılandırdık, her bir aşamasını içselleştirdik ve kalite belgesini almaya hak kazandık. Bu süreçte emek vermiş tüm çalışanlarımıza, ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Hizmet kalitemizi arttırmak için çalışmaya aynı motivasyon ile devam edeceğiz.” dedi.